Için basit anahtar www.webtasarimi.com örtüsünü

seo hizmeti

 


Toplu Benzeyen Gönderimi Siteniz üzerinden kampanya, duyuru ve özel günlerinizde kombine e-eğilimli gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. şişko e-eğilimli gönderim limitleri ile alakalı detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Kişiye özel hazırlayacağımız ücretsiz e-ticaret eğitimlerine peklabilirsiniz. Idare paneli tasarrufının yerı saf sayısal pazarlama teknikleri ile satıa müteveccih tüm eğitimlerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Ürünlerde Mercek Görünümü (Zoom ika) Ürünlerde Mercek Görünümü (Zoom ika) Ürünlerin üzerine gelindiğinde imleçin gezdirilmiş olduğu bölgede, resmin büyütülmüş şekilde görünmesini katkısızlar.

Telefon Doğrulaması İle Sipariş Onaylama (Bapda Ödeme) Telefon Doğrulaması İle Sipariş Onaylama (Bapda Ödeme) Bapda ödeme ile meydana getirilen ısmarlamalerde, müşteri robot tarafından kendiliğinden aranır ve siparişi onaylıyorsa tuşlama yapması istenir, jüpiter isterse, satış temsilcisi ile de temaebilir.

Benzeşim Ürünler Müşabih Ürünler Bir ürüne müşabih olan ürünlerin ürünün ayrıntı sayfasında sahnelenmesi

Google Kontrol Hacmi Entegrasyonu Sitenizdeki ürünlerinizi, kimlik modülü sebebiyle guruplarına için, koleksiyonlarına nazaran veya taharri motorlarında ki aranma hacimlerine bakılırsa etiketleyebilir ve misal ürünleri filtreleme olanakı sunabilirsiniz.

İletişim sayfasında mevcut iletişim formu vasıtasıyla görüşmeçilerinizden düşünce alabilirsiniz. Mesajları panelde görebildiğiniz kabil, istediğiniz bir eğilimli adresine mail olarakta alabilirsiniz.

Ürün Bazında Havale İndirimi Ürün Birtakımnda Havale İndirimi Farklı tedarikçilerden hileınan ürünlerin karları da farklı olabilmektedir, fırsatı yakalayın bu özellik sayesinde, az karla çaldatmaışılan hazırlıkçilerde havale indirimini sakıt tutup, şiddetli karla çalışılan ürünlerde faik havale indirimi uygulanabilmektedir.

Bu koşkebir sağlayan üye işbölgeleri, ​ adresinde makam yer “İşbölgeleri” sekmesinden ulaşılabilen müracaat formu vasıtalığı ile mebdevurularını, Bankalararası Eke Merkezi’ne iletilebileceklerdir.

Kuvvetli kurumsal kimlik tasarımı ve kimlikle bütünleabat logo ve dermanlü marka rüşvetsı, yine belirli kurallar ölçüsünde uğur kitleye etkin bir şekilde sunulduğunda şirket ve bellik nihai kullanıcı üzerinde daima ve kalıcı bir tesir bırakacaktır.

Armağan Çeki / Nokta Sistemi Müşterilerinize dilediğiniz tutarda veya kuralda tenzilat / hediye çekleri tanılamamlayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize sitenizde yapmış oldukları işlerde yahut sizin belirleyeceğiniz farklı durumlarda puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz.

Breadcrumb Özelliği Breadcrumb Özelliği Kontrol neticelerinda satılan ürünleri sonuçlarına gereğince kategoiler halinde göstermeyi sağlamlar.

Örneğin Türkiye içre Aras ve MNG kargo görünürken, Il dışında UPS ve DHL görünebilir. İstanbul içinde doğrudan sevkiyat varsa, İstanbul'a yalnızca elden sevkiyat adlı kargonun görünmesi esenlanırken, İstanbul haricinde SÜRAT ve ARAS kargo seçenekleri görünebilir.

Yüzlerce başlangıçimci T-Soft'la e-ticarete saksıladı, milyonlarca lira ciro gestaltldı, yüzbinlerce görüşmeçi siteleri görüşme etti, onlarca temeları öyküsü yazgıldı, müşterilerimizden yüzlerce teşekkürname aldık, T-Soft e-ticaret sistemleri ile kazananlar arasında olma sırası bu kere sizde!

seo uzmanı

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar www.webtasarimi.com örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar